Kácení májky

Poprvé v historii Spolku Valštejn a novodobého stavění májky na Valštejně jsme se konečně dočkali také jejího kácení. Přecházel tomu však krušný týden pilného hlídkování, neboť od soboty, 23. 5. 2015, se nám snažili blízcí i vzdálení sousedé májku pořezat. Obrovský dík a uznání patří zejména Jéňovi a Matesovi, kteří týden v kuse noc co noc májku hlídali. Postupně se přidávali další pomocníci a tak jsem si v sobotu, 30. 5. 2015 v 17:21 SELČ, mohli společně zakřičet PADÁÁÁ! No a pak už se jen slavilo, tančilo a užívalo příjemného valštejnského večera. Ještě jednou tedy díky všem, kteří se podíleli na hlídání májky.

6 komentářů u Kácení májky

 1. Chalupáři z Valštejna napsal:

  Znovu jsem zjišťoval „sypání odpadků “ do kontejnerů na Valštejně a musím se omluvit. Odpadky nebyly od vás. Byl jsem špatně informován. Vzhledem k citlivému tématu se nepodepíšu. Přeji spolku další vydařené akce a bezproblémové soužití na Valštejně.

 2. blanka Kořínková napsal:

  Máš to pěkně a stručně napsané,filmový dokument jsem viděla.

 3. Jindřiška Lacná napsal:

  Dík za informaci o poustevníkovi, vždycky nás ta postava svým tajemstvím lákala a dodnes je poustevna cíl procházek:-). Je bezva, že to všechno děláte.

 4. blanka Kořínková napsal:

  Jako vždy,vaše akce jsou super.Poznám na fotkách už skoro všechny.Čauky jen tak dál

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.