Kalendář akcí 2017

28. 10. (sobota) – Drakiáda, broučkiáda, kotlíková vaječina

Vážení přátelé,

přijměte, prosím, pozvánku na předposlední spolkovou akci letošního roku – Drakiádu, broučkiádu, kotlíkovou vaječinu, která se koná 28. 10. 2017 na Valštejně.

Drakiáda začne ve 14:00 u stavení Valštejn 58, následně se přesuneme na některý z blízkých kopců, kde bude určitě foukat zběsile vítr.

Do 16. hodiny se vrátíme z kopců zpět. Začneme vytvářet broučky a jejich domeček na zimu a přitom kuchtit kotlíkovou vaječinu. Kdo se chce k vaječině přidat, nechť si přinese odpovídající počet vajec a nějaké to pečivo.

Broučkiáda začne přibližně v 19:00, až bude potřebná tma. Rozsvítíme lampióny, vyprovodíme broučky do jejich zimních příbytků a popřejeme jim klidný zimní spánek.

A samozřejmě bude vše záviset na počasí, tak si přejme, ať přes den svítí podzimní slunce a fouká vítr a večer vládne hvězdné nebe a bezvětří.

UPOZORNĚNÍ: Vypouštění tzv. „lampiónů štěstí“ není součástí oficiálního programu této akce a Spolek Valštejn nenese za případné škody žádnou zodpovědnost!

Těšíme se na Vás

 

24. 12. (neděle) – Zdobení vánočního krmelce
Bude upřesněno

Podrobnosti o jednotlivých akcích jsou zveřejněny přibližně 14 dní před akcí na webových stránkách spolku a nástěnce na Valštejně.

Těšíme se na vás, Spolek Valštejn.